únor 10

25. února - jaro se blíží

25. února 2010 v 15:18 | soňa

Konečně se začíná blížit jaro! Jak můžete vidět na obrázku, Finn si ho náležitě užívá rozvalený na matraci, kterou jsme mu dali lodžii. A teď si ho půjdeme užít i ven :)

16. únor - o horách a o všem možném

16. února 2010 v 18:54 | soňa

Tak už je tu únor - za několik týdnu už bude Finečkovi rok! Z malého počuraného štěňátka vyrostl kluk jako buk. Porovnat ho s ostatními italáčky jsme měli možnost na výstavě na začátku února. Vypadal mezi ostatními italáčky úplně jinak - zatímco to byli mrňousci krčící se u páníčka, Finda si chtěl se všemi hrát a o pár dobrých centimetrů je převyšoval. Jsem s tím naprosto spokojená - stejně bychom radši chodili na dostihy než na výstavy. Postavu má na to spíš.

V lednu jsme byli, jak už jsem tu psala, na Vysočině. Pokud nebyla vyloženě zima, Finda preferoval běhání bez oblečku, ale věšinu času jsme mu ho raději dávali. Bohužel bylo tolik sněhu, že moc stop nebylo kromě těch vyjetých rolbou, jenže jsou tam spousty lidí a psi tam nesmí. Přesto jsme si suprově zaběžkovali a Finda to zvládl slušně ;)

A teď? Protože je v Brně kolem nuly, může Fineček běhat nahatej a zimu si užíváme :) I když jaro bude samozřejmě ještě lepší. To se Findovi bude teprve líbit.
 
 

Reklama